Wróć na stronę główną  
Napisz do nas... Informacje o nasOfertadojazd


Elektromechanika wszystkich samochodów

Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe

Hella Service Partner

Klimatyzacja jest faktycznie systemem bezpieczeństwa. Oprócz przyjemnego chłodu w gorące dni, sprawia, że powietrze wewnątrz pojazdu jest osuszone, czyli zaparowane okna są szybciej wyczyszczone. Ponadto osuszone powietrze jest lepsze dla twojego zdrowia. Mamy kwalifikacje i sprzęt do obsługi i naprawy klimatyzacji w twoim samochodzie. Wszystko to jest wspierane przez dane techniczne i wysokiej jakości części zamienne dostępne w sieci Hella.


Diagnostyka i naprawa systemów elektrycznych jest dziś bardzo złożona. Pomaga mieć wsparcie techniczne dostępne w Hella. Oprócz tego Hella dostarcza szeroki zakres wysokiej jakości części zamiennych, które są szybko dostępne poprzez nas.Nowoczesne pojazdy są napakowane różnego rodzaju systemami elektronicznymi i gadżetami, co jest przydatne gdy wszystko działa. Jeśli się zepsuje to rozwiązanie mamy pod ręką, przywrócimy wam radość z ich korzystania. Wsparcie Hella w dokumentacji technicznej, konfiguracji parametrów oraz dostawach części zamiennych daje pewność jednej i skutecznej naprawy.


Ile razy to jedziemy nocą drogą i nie widzimy innych pojazdów bo światło źle działa. Jest jeszcze gorzej, gdy to światło hamowania nie działa. Oświetlenie jest prawdopodobnie najstarszym systemem bezpieczeństwa montowanym w pojazdach (obok układu hamulcowego) a źle działająca bywa przyczyną wypadków. Wpadnij w dowolnym czasie skontrolować oświetlenie.